Z okazji Dnia Mężczyzny sprawiliśmy sobie prezent i udało nam się skupić używanego Chevroleta! Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o całej transakcji, jak i o tym aucie, to czytajcie dalej!

 Dobre, sprawne auto to prezent, o którym marzy chyba każdy mężczyzna prawda? Zwłaszcza jeśli obchodzimy Dzień Mężczyzny. To świetny pretekt, żeby sprawić sobie coś niezwykłego. I tak właśnie zrobiliśmy! Skup Auto Czak marzył o nowym samochodzie i to marzenie się spełniło! W miejscowości Hel udało nam się skupić używanego Chevroleta Cruze 2.0 z 2012 roku z sinikiem diesla 2.0 i mocy 163KM oraz automatyczną skrzynią biegów. Cudeńko!

Historia skupu tego używanego samochodu jest dość zabawna, ponieważ pojechaliśmy na Hel, aby obejrzeć inne auto. W nasze oko wpadła Mazda 6 Skyactiv o dwa lata młodsza od Chevroleta. Niestety sprzedający nie zaakceptował nasze ceny, którą chcieliśmy zaproponować za skup samochodu. Nieco zawiedzeni, mieliśmy udać się do kolejnego miasta. Kiedy już wyruszliśmy w drogę, odezwał się do nas właściciel Chevroleta z informacją, że jest zainteresowany sprzedażą. Tak naprawdę dawno nie udało nam się skupić pożadnego auta tej marki, więc z zaciekwieniem pojechaliśmy na miejsce. Naszym oczom ukazał się właśnie Chevrolet Cruze 2.0 w idealnym stanie! Szybko dogadalismy cenę i podpisaliśmy umowę. My skupiliśmy używane auto, a sprzedwca otrzymał gotówkę do ręki. Chyba zrobiliśmy sobie prezent nawzajem ;)

Dlatego jeśli masz jakieś auto, które tylko Ci zawadza, odezwij się do Skup Auto Czak. Wejdź na naszą stronę internetową i poznaj nas nieco lepiej. Dokonujemy skup aut uszkodzonych i używanych. Skup samochodów odbywa się na terenie całego województwa Pomorskiego ,e szczególną uwagą na Trójmiasto! Ale nie tylko. Skup aut dokonujemy w takich miejscowościach jak: Wejherowo, Gdynia, Gdańsk, Reda, Rumia, Sopot, Pruszcze Gdański, Starogard Gdański, Tczew, Sztum, Czarna Woda, Człuchów, Krynica Morska, Kwidzyn, Lębork, Łeba, Miastko, Skarszewy, Słupsk, Żukowo, Kościerzyna, Chojnice, Władysławowo, Hel, Jastrzębia Góra, Bytów, Elbląg,, Skórcz.