Skup Auto Czak nie zwalnia tempa. Jako jeden z największych skupów aut w wojewodztwie Pomorskim dbamy o to, by sprzedający oraz kupujący byli zadowoleni z naszych usług. I tak było w przypadku ostatniego właściciela Skody SuperB z 2015 r. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego auta, to czytajcie dalej.   

Nowy nabytek Skup Auto Czak

Jak zawsze ruszyliśmy na poszukiwanie najlepszych samochodów do skupu na Pomorzu. Otrzymaliśmy informacje, że ciekawy egzemplarz znajdziemy w Gdańsku i tak też było. Czekała na nas Skoda SuperB, 2.0 TDI z 2015 r. Obejrzeliśmy ją dokładnie i zgodnie stwierdziliśmy, że to samochodów w naprawdę świetnym stanie. Zresztą skupujemy uszkodzone auta tak samo chętnie jak nieuszkodzone, więc w przypakdu usterek nie byłoby to dla nas problem. T Skoda prezentowała się naprawdę nienagannie, więc nie mieliśmy jej nic do zarzucenia. Po przedstawieniu oferty, spisaliśmy umowę kupna - sprzedaży i zadowoleni z transakcji, odjechaliśmy. 

Skupujemy każde auto, nawet uszkodzone!

Skup Auto Czak to największa firma, która zajmuje się skupem aut uszkodzonych w całym województwie Pomorskim (zwłaszcza w Trójmieście!) Jeśli masz auto, które z różnych względów nie cieszy już Twojego oka, a wręcz jego widok przyprawia Cię o mdłości - skontakuj się z nami. Zajrzyj też na stronę internetową Skup Auto Czak i dowiedz się o nas więcej. Bez obaw, nasz przyjazd nie jest jednoznaczny z zawarciem umowy ;)