Udało się! Skup i sprzedaż samochodu Acura to kolejna udana transakcja w Skup Auto Czak!  Jeśli chcecie wiedzieć, jaki konkretnie model Acuro udało nam się skupić, to czytajcie dalej!

 W branży skupu aut liczy się bystre oko, szybka noga i znajomość samochodów. Bystre oko, żeby wypatrzy okazję, szybka noga, żeby dojechać tam przed konkurencją oraz znajomość samochodów, żeby ocenić, czy oferta jest atrakcyjna. Tak było w przypadku skupu samochodu Acura. 

Perełka w zbiorach Skup Auto Czak!

Dostaliśmy cynk, że ktoś chce sprzedać Acura w Bytowie, a że prowdzimy skup samochodów w Pomorskim, od razu tam pojechaliśmy! Po dokładnym sprawdzeniu pojazdu przez naszych fachowców, dobiliśmy targu. Trzeba przyznać, że nie nacieszyliśmy się długo tym modelem samochodu - sprzedał się błyskawicznie. Ale nie ma co się dziwić. Kiedy dokonywaliśmy skupu auta Acura, dokładnie sprawdziliśmy i oceniliśmy jego możliwości. Udało nam się skupić model Acura RDX 2,3 turbo SH-AWD, poj. silnika: 2 300 cm³z mocą silnika 240 KM z automatyczną skrzynią biegów. Z racji tego, że skup aut uszkodzonych również się u nas odbywa, klient był przekonany, że ten model Acura jest uszkodzony. Kiedy okazało się, że nie, pojechał z nowym klientem do Starogardu Gdańskiego. I tym sposobem skup i  sprzedaż samochodu Acura okazał się sukcesem!

Bądź w kontakcie ze Skup Auto Czak!

Jeśli masz jakiś model samochodu, który już Cię nie cieszy, a jedynie zabiera miejsce w garażu, koniecznie się z nami skontaktuj.  Chętnie skupimy samochod za gotówkę, po wcześniejszych oględzinach. Skupujemy auta w Całym Trójmiescie ( i województwie Pomorskim!)