Święta świętami, ale my nie zwalniamy tempa! Objeżdżamy kraj, aby skupić najlepsze samochody. I tym razem udało nam się trafić na coś naprawdę fajnego! O co kolekcja samochodów Skup Auto Czak powiększyła się i gdzie udało nam się znaleźć kolejny pojazd? Jeśli chcecie się dowiedzieć, koniecznie czytajcie dalej. 

Skup aut we Władysławowie. 

Jak zwykle nie obyło się bez przygód. Znaleźliśmy ogłoszenie dotyczące Opla Astry z 2015 r. w miejscowości Władysławowo. Skup miał odbyć się po dokładnych oględzinach auta. Trzeba przyznać, że auto prezentowało się niezwykle. Ale niestety właściciel nie przystał na naszą ofertę. Pomimo wielu prób przekonania go, musieliśmy obejść się smakiem i Opel Astra nie dołączył do naszego grona skupionych aut.

Skup w Lęborku.

Trochę zawiedzeni, ruszyliśmy w dalszą drogę. Dostaliśmy cynk, że możliwy jest dobry skup w Lęborku. Ruszyliśmy więc czym prędzej. Kiedy dotarliśmy na miejsce, serce zabiło nam nieco mocniej. Naszym oczom ukazał się przepiękny Seat Arona z 2018 r.! Auto w stylu SUV ma 115 KM i wyposażony jest w manualną skrzynię biegów. Przebieg też nie był duży, więc nie myśląc za wiele, złożyliśmy właścicielowi swoją propozycję. I tym sposobem jesteśmy dumnymi posiadaczami Seata Arona z 2018r! Jak widać, skup aut czasami nie kończy się tak, jak planujemy - często kończy się lepiej!

Skupujemy każde auto, nawet uszkodzone!

Skup Auto Czak to największa firma, która zajmuje się skupem aut uszkodzonych w całym województwie Pomorskim (zwłaszcza w Trójmieście!) Jeśli masz autom które z różnych względów nie cieszy już Twojego oka, a wręcz jego widok przyprawia Cię o mdłości - skontakuj się z nami. Zajrzyj też na naszą stronę internetową i dowiedz się o nas więcej. Bez obaw, nasz przyjazd nie jest jednoznaczny z zawarciem umowy ;)