W miniony weekend nie tylko pogoda nam dopisała! Łowy też okazały się udane. Jeśli chcecie wiedzeć gdzie tym razem nas poniosło i jaki skup auta tym razem udało nam się doprowadzić do końca, to czytajcie dalej.  

Skup auta BMW 3 GT 318 d 

Zaczęło się jak zwykle niewinnie. Ruszyliśmy do miejscowości Człuchów - tam czekał na nas potencjalny skup aut. Właściciel wystawił BMW 3 GT 318 d  z 2018 roku! Piękna maszyna w dieselu z przebiegiem około 90 000 km i napędem na tylnie koła. Samochód wyglądał jak nowy i zupełnie nie używany. Gdyby nie przebieg, dalibyśmy się nabrać. 

Po dokładanych oględzinach, zaproponowaliśmy cenę za którą możemy dokonać skupu samochodu.  Właścieciel nie chciał przystać na nasza cenę, więc z nutką rozczarownia zaczęliśmy się zbierać w poszukiwaniu innego samochodu. Już mieliśmy wyjeżdżać, kiedy właściciel zmienił zdanie!  I tym oto sposobem BMW 3 GT 318 d został naszą własnością! Kto by pomyślał, że Człuchów okaże się taki łaskawy dla nas :)

Najśmieszniejsze jest to, że kiedy wracaliśmy do Wejherowa, zatrzymaliśmy się na stacji benzynowej. Nagle podszedł do nas fan BMW i widząc, że zajmujemy się skupem aut, zapytał, czy nie chcemy go sprzedać. Tłumaczymy, że dopiero go skupiliśmy i że to dość zabawna sytuacja, bo planowaliśmy go chociaż dowieść do firmy. Ale dostaliśmy taką propozycję, że nie mogliśmy jej odrzucić. Dopełniliśmy więc wszystkie formalności i miejscu i pożegnaliśmy się z BMW 3 GT 318. Długo się nim nie nacieszyliśmy :)

Bądź w kontakcie ze Skup Auto Czak!

Jeśli macie w swoich zbiorach samochód, który nie spełnia już swojej funckji, albo nie cieszy Waszego oka, skontaktujcie się z nami. Skupujemy auta uszkodzone za gotókę. Zerknijcie na naszą stronę internetową, żeby dowiedzieć się wiecej o tym, jak to działa! Skup aut odbywa się nie tylko w Trójmieście, ale w całym wojewódzkie Pomorskim!