Jeśli kiedykolwiek chcieliście sprzedać auto dostawcze, to doskonale zdajecie sobie sprawę, jakie to potrafi być trudne. Zamiast jednak decydować się na samodzielną sprzedaż, warto przemyśleć skorzystanie z usług Skup Auto Czak. Skupujemy auta dostawcze tak samo chętnie, jak auta uszkodzone, czy auta osobowe. Jeśli chcecie wiedzieć więcej na ten temat, to koniecznie czytajcie dalej.

Skup Aut Dostawczych

Skup Auto Czak prowadzi skup aut dostawczych każdego rodzaju: od plandek, przez furgon po kontener, czy nawet naczepy. Dla nas nie ma znaczenia, czy auto jest mocno wyeksploatowane czy nawet uszkodzone. Chętnie przyjedziemy je obejrzeć, a także wycenić. 

Jeśli chcecie podjąć z nami współpracę, wejdźcie na naszą stronę internetową, gdzie możecie wypełnić formularz zgłoszeniowy. W razie pytań, zachęcamy do kontatu mailowego lub telefonicznego. Bardzo pomocne mogą okazać się zdjęcia poglądowe i podstawowe dane auta, które mamy skupić (marka, model, wiek, przebieg). To pomoże nam szybciej oszacować wartość auta. 

Dlaczego warto oddać samochód dostawczy do skupu?

Kiedy oddajesz samochód dostawczy do skupu, dajesz sobie największe szanse na pozycie się auta. Często jest to najbardziej opłacalna opcja. Zdecydowanie też najszybsza i najprostrza. Auta dostawcze są dość specyficzne i o wiele ciężej jest je sprzedać w klasyczny sposób. Dużo większą popularnością cieszą się samochody osobowe. Samochody dostawcze, podczas bezpośredniej sprzedaży, bardzo często wymagają kilku poprawek, aby zminimalizować szkody, które są następstwem przejechania wielu kilometrów z obciążeniem.  Co istotne, skup auta dostawczego to świetne rozwiązanie zawórno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.