Po krótkiej nieobecności wracamy do Was z niezłą bombą! To nie tak, że zrobiliśmy sobie wakacje. Tylko polowanie na tą bestię trochę trwało. Negocjacje były długie i trzeba przyznać, że uciążliwe, ale udało nam się skupić Jeepa Grand Cherokee Gr! Jeśli chcecie poznać szczegóły tego niezwykłego auta, to czytajcie dalej!

Od Skarszew po Elbląg przez Krynicę Morską, czyli w poszukianiu idealnego auta do skupu.

Skup aut w województwie pomorskim bywa trudny. Często jeździmy od jednego miasta do drugiego i wracamy z niczym. Nie raz krążymy przez Skórcz, potem Bytów, do Lęborka przez Wejherowo i nagle dostajemy cynk, że szykuje się ciekawy skup aut w Kwidzynie. Więc pakujemy manatki i ruszamy znowu w drogę w poszukiwaniu najlepszych aut, które możemy skupić. 

Podobnie było w przypadku tego Jeepa. Wyruszyliśmy do Skarszew, ponieważ dostaliśmy cynk o samochodzie marki Hundai. Chcieliśmy skupić to uszkodzone auto, ale właściciel w ostatniej chwili się wycofał. Kiedy mieliśmy już wracać, znaleźliśmy w Krynicy Morskiej po ciekawego Fiata, ale właściciel nie przystał na naszą propozycję, więc skup auta nie doszedł do skutku. Trochę rozczarowani, dojechaliśmy do Gdańska, gdzie czekał na nas Jeep Grand Cherokee Gr. Jakiś inny kupiec też czaił się na niego i nie ma co się dziwić. Samochód wyprodukowano w 2012 roku z automatyczną skrzynią biegów i czujnikami zmierzchu. Właściciel musiał bardzo o niego dbać, ponieważ auto nie wykazywało żadnych śladów użytkowania.  Zaproponowaliśmy więc rozsądną cenę i tym sposobem skup samochodów poszedł pomyślnie. mimo, że inny kupiec też ostrzył sobie na niego zęby.

Tę historię na pewno zapamiętamy od końca życia, ponieważ po podpisaniu umowy o skup Jeepa, inny kupiec podszedł do nas i zaproponował, że go od nas odkupi! Tym sposobem skupiliśmy samochód i sprzedalimy go prawie od razu! 

Największy skup aut na Pomorzu!

Skup Auto Czak to największa firma, która zajmuje się skupem aut uszkodzonych w całym województwie Pomorskim (zwłaszcza w Trójmieście!) Jeśli masz autom które z różnych względów nie cieszy już Twojego oka, a wręcz jego widok przyprawia Cię o mdłości - skontakuj się z nami. Zajrzyj też na naszą stronę internetową i dowiedz się o nas więcej. Bez obaw, nasz przyjazd nie jest jednoznaczny z zawarciem umowy ;)