Prowadzimy skup samochodów w Łebie w i właściwie całym Pomorskim już jakiś czas. Ale takiego auta długo nie mieliśmy w swoich zbiorach. Jeśli chcecie dowiedzieć się co udało nam się skupić, to koniecznie czytajcie dalej.

 Skup auta Opel Vivaro - Łeba. 

Ten 9cio osobowy samochód udało nam się się skupić w pomorskim. Auto wyprodukowano w 2018 r. i jest w wersji Long. Ten nowiutki w sumie samochód jest bardzo zadbany. Najczęściej prowadzimy skup samochodów używanych, ale to auto wygląda praktycznie jak z salonu. Prawie nie widać śladów użytkowania. Skupione auto posiada ok. 145 KM i jest minivanem.

Jeśli ktoś z Was zastanawia się nad jego kupnem, skontaktuje się ze Skup Auto Czak - być może będzie jeszcze na sprzedaż. 

Skup samochodów Pomorskie - czyli skąd skupujemy auta. 

Odkryj największy skup samochodów. Województwo Pomorskie jest dość rozległe, ale dojeżdżamy do klienta. Prowadzimy skup aut w:

Jeśli więc masz jakiś pojazd, który moglibyśmy skupić, skontaktuj się ze Skup Auto Czak. Wejdź na naszą stronę internetową , uzupełnij formularz zgłoszeniowy i tyle. Na pewno się odezwiemy!