Upały nieźle nas zaskoczyły na Pomorzu. Ale od tego auta zrobi Wam się jeszcze cieplej! Skup tego auta, to była niezwykła przyjemność. Jeśli chcecie poznać naszą nowość w Skup Auto Czak, to koniecznie czytajcie dalej!

Skup Suzuki Jimmy. 

Skup Auto Czak nie zwalnia tempa. Nasze bystre oko i ciężka noga sprawiły, że udało nam się dokonać skupu auta Suzuki Jimmy z 2004 roku w wersji cabrio! Samochód posiada silnik 1.3 i 80 KM. Idealny do jazdy w terenie, ale co chyba najlepsze - po mieście także! Odsuwany dach da wrażenie, że jesteś na słynnej Route 66. Przejażdżka tym pojazdem, to niezapomniane przeżycie! Teraz planujemy go trochę odpicować, ale już nie długo będzie gotowy do sprzedaży. Jeśli więc marzysz o Suzuki Jimmy w wersji cabrio - odezwij się do nas! 

Bądź w kontakcie ze Skup Auto Czak!

Dlatego jeśli macie w swoich zbiorach samochód, który nie spełnia już swojej funkcji, albo nie cieszy Waszego oka, skontaktujcie się z nami. Skupujemy auta uszkodzone za gotówkę. Zerknijcie na naszą stronę internetową, żeby dowiedzieć się więcej o tym, jak to działa! Skup aut odbywa się nie tylko w Trójmieście, ale w całym wojewódzkie Pomorskim!