Chcesz pozbyć się pojazdu, który nie jest samochodem? Na Twojej posesji stoi długo nieużywany motor i zależy Ci, żeby go sprzedać? Skup Auto Czak chętnie go od Ciebie odkupi!  

Skupowane pojazdy przez Skup Auto Czak 

Jeśli myślisz, że Skup Auto Czak zajmuje się jedynie skupem samochodów, to jesteś w dużym błędzie! Prawda jest taka, że skupujemy każdy rodzaj pojazdu, więc jeśli w Twoim garażu zalega motor, czy quad, chętnie mu się przyjrzymy. 

Warto pamiętać o tym, że sprzedaż motoru to nie taka prosta sprawa. Samo wystawienie ogłoszenia nie sprawi, że nagle pojawi się kolejka chętnych. A nawet jeśli, nie jest powiedziane, że pierwszy oglądający złoży Ci ofertę. Prawda jest taka, że jeśli chcesz samodzielnie decydować się na sprzedaż motoru, nastaw się na długotrwały proces. Samo robienie zdjęć i wystawienie ogłoszenia, to dopiero jedna trzecia roboty. Dalej czeka Cię odpisywania na pytania, umawianie spotkań i ciągłe pokazywanie pojazdu. To obywa strasznie uciążliwe, dlatego chcemy zaproponować Ci prostszy sposób. 

Skup Auto Czak to minimum formalności.

Wejdź na stronę internetową Skup Auto Czak i wypełnij formularz. Odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to tylko możliwe i umówimy się na spotkanie. Po przyjeździe, obejrzymy motor, a następnie zaproponujemy Ci uczciwą cenę. Jeśli na nią przystaniesz, spiszemy umowę kupna - sprzedaży, której pogląd możesz obejrzeć na stronie internetowej Skup Auto Czak. I gotowe! Ty nie masz problemu i gotówkę w ręce (chyba że wolisz przelew na konto, to też da się zrobić). 

Jak widzisz, oferta Skup Auto Czak to minimum formalności. Dlatego nie czekaj i skontaktuj się z nami!